Krapes muižas svētki 2023

Kā iepriekšējos gados, mājīgi, omulīgi, sev un viesiem par prieku bez pretenzijām kādu pārspēt.

Par māksliniekiem, kuri laipni piekrituši atbraukt ciemos un sniegt savus priekšnesumus, neprasot par to samaksu. Esam viņiem pateicīgi.

Sieviešu koris “Magone”
Radošs, košs, sievišķīgā enerģijā virmojošs kolektīvs, kurš 2016.gada rudenī uzsāka savu darbību Katlakalna Tautas namā. Saite uz viņu mājas lapu šeit.
Kori raksturo draudzīga atmosfēra, vēlme pilnveidoties un augt savā dziedātprasmē. Kora mēģinājumos ar jautru smaidu un smiekliem tiek paveiktas nopietnas lietas un apgūts daudzveidīgs repertuārs – sākot ar latviešu tautasdziesmām, kora dziesmu klasiku, līdz pat krievu romancēm un ABBAs hitiem. “Magone” labprāt aicina ciemos draugus – korus, deju kolektīvus, teātra spēlētājus un citus, un tikpat labprāt arī pati dodas ciemos – gan tepat – Latvijā, gan arī ārzemēs.
Radošā kora vide, kurā kopīgos pasākumos iekļaujas arī ģimenes, radi un draugi, pulcina arvien jaunas un jaunas dalībnieces, jo “Magonē” vienkārši gribas būt, un gribas augt. “Magone” – tā ir nebeidzama ziedēšana!

Limbažu kultūras nama pūtēju orķestris “Lemisele”
Muzicē, gan koncertzālēs, gan peldot uz plosta .. Ieskatieties!

MŪZIKAS APVIENĪBA “RIGA REGGAE”
Apvienība “Riga Reggae” sevi uz mūzikas skatuves pieteikusi 2014. gadā, kopš šī brīža ir arī vienīgā aktīvā sava žanra pārstāve Latvijā. Grupa parasti muzicē 7 vīru sastāvā, izpildot gan savas gan citu autoru kompozīcijas, kas skar sociāli svarīgas, bet vienkāršas un visiem labi saprotamas vērtības, tādas kā – MIERS, MĪLESTĪBA, BRĪVĪBA, LĪDZCIETĪBA, VIENLĪDZĪBA UN PRIEKS. Nereti projekta līderi Horens un Speiss sniedz akustiskos koncertus divatā, kā arī abi ir aktīvi dīdžeji, kuri atskaņo regeju dažādos festivālos, pasākumos un klubos.
Mūzikas apvienība “Riga Reggae” bauda lielu Latvijas auditorijas popularitāti un grupai ir arī liels sekotāju pulks sociālajos tīklos:
Zvans pie durvīm” – Riga Reggae (1 462 653 skatījumi)
Piededzini Mann” – Singapūras Satīns ar Horenu Stalbi (3 839 847 skatījumi) Horens labi zināms kā radio, TV balss (ZZ – balss), interneta sarunu šova “Rullē ar Horenu” un daudzu citu pasākumu vadītājs. Savukārt, Speiss aka Ints Ķergalvis ir grupas “Oranžās brīvdienas” līderis.
Tas viss kopā arī ir apvienība “Riga Reggae”, jeb latviski runājot – pozitīvas vibrācijas Jamaikā dzimušos ritmos. Apvienības Instagram lapa šeit.

VISPOPULĀRĀKĀ VALODA PASAULĒ IR MŪZIKA UN VIŅI TAJĀ RUNĀ 

Kārlis Kazāks
Jā, pie mums atbrauks un muzicēs Kārlis Kazāks!
Vislabāk atbrauc Tu ar un satiksi klātienē! Ja nu nekādi nesanāk, tad Kārli Kazāku var paklausīties šeit (YouTube), šeit un ieraudzīt šeit (Instagram).